دستور آشپزی غذاهای دریایی, مقالات و دانستنی های ابزیان دریایی, ویدئو های آموزشی ابزیان دریایی

ارسال آبزیان غیر منجمد به سراسر کشور

ارسال آبزیان اودریا

ارسال آبزیان غیر منجمد خرده و عمده به سراسر کشور

 

 

فروشگاه اودریا همراه با تیم تخصصی شیلاتی آن بهترین و باکیفیت ترین ماهیان، میگوها و سایر محصولات شامل خرما ارده و… را برای شما عزیزان با ضمانت و گارانتی ارسال خواهد کرد. در ذیل به سوالاتی که ممکن است برایتان پیش بیاید پاسخ می دهیم. اگر سوال دیگری دارید در بخش نظرات کامنت بگذارید یا با پشتیبانی سایت که در سمت راست قرار دارد در ارتباط باشید (واتساپ، اینستاگرام، تلگرام و تماس)

چگونه روش خرید ماهی یا میگو و ثبت سفارش محصول به چه شکل است؟

شما سفارش خودتان را هم بصورت تماس تلفنی و هم از طریق ثبت سفارش در سایت اودریا ثبت می کنید. پس از پرداخت، سفارش شما تکمیل شده و وارد مرحله خرید، فیله کردن، بسته بندی و ارسال می گردد.

پاک کردن ماهی قبل از بسته بندی به چه شکل انجام می شود؟

سفارش ماهی یا میگوی شما پس از جمع آوری، کاملا طبق درخواست شما و به هر میزانی که خواسته باشید، و با توجه به نوع طبخی که می خواهید انجام دهید پاک می گردد و هر نکته ای که برای پاک کردن سفارش ماهی مد نظر داشته باشد، لحاظ می شود. مثلا ماهی را برای شکم پر، کبابی یا سرخ کردن یا فیله خالص می خواهید را با ما هماهنگ می کنید چون طرز پاک کردن آن برای هر طبخ متفاوت خواهد بود.

ارسال ماهی بسته بندی شده

بسته بندی سفارش به جهت تازه ماندن ماهی یا میگو به چه روشی انجام می شود؟

ماهی یا میگوی شما پس از پاک شدن، به طور کامل و استاندارد و بهداشتی در پلاستیک های متالایز بسته بندی می شود.

چه تمهیداتی برای تازه ماندن ماهی در زمان ارسال اندیشیده شده است؟

سفارش شما پس از بسته بندی، در یونولیت های حاوی پودر یخ قرار می گیرد. ابتدا زیر محصول بسته بندی شده، لایه ای ضخیم از پودر یخ قرار می گیرد و سپس و در بالای آن نیز لایه ضخیم دیگری از پودر یخ قرار می گیرد. به نحوی که یونولیت به طور کامل پر از پودر یخ شود و هوایی داخل آن نماند. سپس با چسب های پنج سانتیمتری یونولیت پلمپ و درزگیری می شود تا هیچ هوایی داخل آن نفوذ نکند. بدین وسیله این یونولیت مانند یک سردخانه کوچک عمل می کند تا سفارش شما را سالم و تازه نگه دارد.

ماهی، میگو و آبزیان تا چه مدت در یونولیت پلمپ شده سالم می مانند؟

اگر یونولیت های پلمپ شده تا ۵ روز باز نشود، هیچ مشکلی برای ماهی ها و میگوهای بسته بندی شده شما پیش نمی آید.

مدت زمان و روش ارسال به چه صورت است؟
ارسال محصولات از طریق انبارداری پایانه های اتوبوسرانی انجام می شود و شما باید از طریق انبار داری پایانه اتوبوسرانی شهر خود، یونولیت خود را تحویل بگیرید و یا از پایانه بخواهید که بسته شما را از طریق آزانس به درب منزل شما برسانند.

آیا امکان ارسال از طریق هواپیما برای تمام مناطق ایران وجود دارد؟

امکان ارسال با هواپیما برای اکثر شهرهای ایران وجود دارد و پس از ثبت سفارش و نهایی کردن آن تا کمتر از 24 ساعت به دست مشتری خواهد رسید.

آیا امکان دریافت محصول در نشانی منزل یا محل کار وجود دارد؟ در غیر اینصورت چه؟

درصورتی که مشتری درخواست تحویل در نشانی منزل یا محل کار داشته باشد، سفارش ایشان به همان نشانی ارسال می شود. در غیر اینصورت مشتری می تواند شخصا به فرودگاه یا پایانه (ترمینال) مراجعه کند و محصول خود را تحویل بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *