مقالات و دانستنی های ابزیان دریایی, ویدئو های آموزشی ابزیان دریایی

میگو سوخاری با اودریا(از خرید تا سوخاری)

میگو سوخاری با اودریا

میگو سوخاری با اودریا(از خرید تا سوخاری)

میگو صورتی بوشهر

میگو صورتی بوشهر از بهترین و با کیفیت ترین میگوهای کشور هست. میگو دارای طبعی گرم هست و کودکان علاقه بسیار زیادی به میگو سوخاری دارند.

شما میتوانید با رفتن به صفحه اصلی سایت اودریا ، به انواع میگو ها دسترسی داشته باشید. همچنین همکاران ما در تیم پشتیبانی اودریا بطور شبانه روزی از طریق واتساپ و تلگرام به شما مشاوره رایگان میدند.

میگوها در انواع سایز های مختلف

میگوها در انواع سایز های مختلف در بازار موجود هستند که یک به یک در زیر نام میبریم و طبخ مناسب برای هر کدام را میگوییم. قبل از هر چیزی باید بدانید که منظور از سایز های زیر این هست که در هر یک کیلو این عداد میگو وجود دارد بطور مثال وقتی میگوییم میگوی 40-50 یعنی حدودا بین 40 تا 50 عدد در یک کیلو میگو خواهیم داشت و این تعداد ممکن است 40 یا 43 یا 45 یا 48 یا 50 باشد.

میگو سوخاری با اودریا

میگو سوخاری با اودریا

نکته مهم:

نکته دیگر در خرید میگو این است که اگر درخواست دارید که میگوهای شما پاک شود باید در نظر داشته باشد که هر یک کیلو میگوی وزن کشی شده بعد از پاک شدن وزن آن به 450 گرم تبدیل می شود. بنابراین اگر یک کیلو میگوی پاک شده میخواهید باید سفارش دو کیلو میگوی پاک نشده بدهید.

میگو پلویی (80-100): همانطور که از نام ان پیداست این میگو مناسب برای پلو میگو است علاوه بر آن برای سالاد میگو، همبرگرد میگو، شامی میگو، کتلت میگو استفاده کنید اما اکثرا برای میگو پلو استفاده می شود.

میگو میگو سر تیز (80-60): این میگو از میگوی پلویی درشت تر است و برای سرخ کردن، سالاد میگو، میگو پلو، دوپیازه میگو، کتلک و شامی میگو استفاده می شود

میگو متوسط (50-40): این میگو بزرگتر از میگوی سر تیز است و برای سوخاری بسیار مناسب است

میگو درشت (40-30): 30 عدد الی 40 عدد از این میگو در یک کیلو قرار میگیرد و به نسبت میگوی بزرگی است که مناسب برای سوخاری و کبابی است.

میگو بسیار درشت (20-15): این میگو بسیار درشت است و اکثرا برای گریل کردن و در مهمانی ها استفاده می شود همچنین بعنوان میگو سوخاری درشت برای روی میز بسیار زیبا و جذاب خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *